Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1. minek a rövidittése az...

1. minek a rövidittése az ASD? 2. Mi a kedvenc csokitok és szénsavas üditötök hozzá?

Figyelt kérdés

1:TOm h mi az h OMG,LOL,XD:D,:P,:E,:S,

de nem tom mi az az ASD.

2:a chips et jobban szeretem a csokinál de a chipset már kérdezték.az ital meg általános:D


2009. júl. 9. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Baunty, és Sprite!
2009. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

1. vagy hülye vagy, vagy nem tudsz olvasni, mert leírták a szabályzatban hogy ne tegyél fel egyszerre több kérdést egyszerre, inkább írd külön külön.


2. ha már kérdést teszel fel válaszd meg hozzá a megfelelő kategóriát, úgy látom neked ez is nehézséget okoz...

2009. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

van olyan kategoria h kaják me én azé ide irtam a kaját me a chips es kérdést is ide irták.

am meg 2 öt irtam nagy dolog mingáy éfél és azé nem várok 1 órát h megin kérdezek 1 ojat amit msn en holnap is le tudnék dumálni éés ojan sincs h:

OMG,ASD,LOL,XD kategoria ha van mutasd meg enyi.

2009. júl. 9. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Először is helyesírást mutatok neked jó? mert mint látom ez is nehézséget okoz. na sebaj, türelmesnek kell lenni. tehát nem ojan, hanem olyan. nem szeretném felsorolni a többi hiád, de ha kis vagánynak hiszed magad a szlengektől hát tudd, szerintem nem az:) És ha nem bírsz várni egy órát, egyszerű a megoldás: nem kell ide írni.
2009. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem hiszem magam vagyánynak de nem akarok minden egyes szora ékezetet veszöt stb-t tenni.

és am irták h: Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!


szal vagy a kérdésre válaszolsz vagy ne gyere ebbe a kérdésbe többet csak enyit tok mondani az okoskodó f.. nak-.-

2009. júl. 9. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
én mint okoskodó f**znak kikiáltott egyén mondom hogy nem kötözködtem, de ha te annak látod hát minden elismerésem...
2009. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

1. All Suckers Die-t találtam, ami illik is a szlengbe :)


2. Bármilyen (kivéve a fehéret) Fantával :)

2009. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Na... az asd az a kocka/gamer szleng egyik alapköve.


Az oka annak, hogy miért ez a három betű.. az nagyon prózai:


- játék közben a gamerek 90%-a a W,A,S,D billentyűkkel irányítja a játékot (főleg az FPS játékokat).

- az ASD-ot a legkönnyebb beírni, és egyébként is az esik az embernek legjobban kézre.


Vannak módosulatai is az "asd"-nak:


- :ASD

- ASD_ASD_:ASD

- A_D.A_SdASd_:asD_

- asdfasfsaafsfsa

- asdmasdmasdmasd


Kedvenc csoki? Jelenleg éppen a mandulás Mars csoki, üdítőt pedig nem szeretek csoki mellé inni. =[

2009. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!