Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond velem? Tudok...

Mi lehet a gond velem? Tudok valamit tenni ellene? Filmkedvelők, egészségügyiek ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval már rengeteg horrort megnéztem, számtalant, a leghíresebbektől a legjobbakig! Amikor nézem nem félek egy kicsit sem, élvezem, akármi is történik a filmben, akármilyen undorító közben még akár enni is tudok nem zavar. De ami után lejár a film, kezdődik a probléma. Legtöbbször a szüleim nagyon késő este érnek haza, szinte már éjjel van olyankor. Csak hétvégén vannak itthon egész nap, én meg minden este amikor egyedül vagyok itthon a sötétben félek.... ha bármi dolgot észlelek, ugornak be jelenetek a nézett horror filmekből és akkor egyszerűen paranormális jelenségeket kezdek észlelni. A múltkor még a telefonon is kerestek ismeretlennel, azóta sem tudom ki volt... mi van velem emberek? Egyszerűen nem tudom abbahagyni a horror film nézést... ma már az életem részévé vállt....

2012. júl. 4. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
14/F
2012. júl. 4. 14:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akiben később tudatosul, amit látott, és elkezdet félni. Ez normális. Ha nem akarsz továbbra sem hallucinálni ezektől a hülyeségektől, akkor nézz vígjátékot. Sokkal jobban fogod magad érezni azoktól.
2012. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, megnyugtattál, hogy ez normális! Vígjátékot is nagyon gyakran nézek, de azokat nem szeretem annyira mint a horrort! A horror filmeket, kb. 5 éves korom óta nézem, akkor még nem fogtam fel, mi is történik benne, ezért szoktam meg.... Szóval akármennyire is szeretnék nem tudok leszokni róla... de esténként általában vagy átmegyek a haverokhoz, vagy ők jönnek át.. mostanában megtudjuk oldani.. de azért kíváncsi voltam, hogy mi van velem...
2012. júl. 4. 14:44
 4/5 anonim válasza:
Én is imádom a horrort, horrorjátékokat is egyedül nyomom sötétben és igen, utána jön nálam is a neheze. Olyankor tényleg van az az 5-10 perc hogy na ba*d most meg nem merek kimenni zseblámpa nélkül sehova. Ilyenkor csak meg kell nyugodni és röhögni magadon :D
2012. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom :D
2012. júl. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!