Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Monte telefonom...

Samsung Monte telefonom van,30-as vagyok, 0. Faceboook alkalmazást szerettem volna elérni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elküldtem sms-be a +Netstartot,kaptam is vissza rendesen üzenetet,utána felakartam menni böngészőn, ás beírni, hogy 0.facebook.com, de mindig azt írja ki, hogy "Váratlan hiba", most mégis mit tudok tenni?
2012. jún. 26. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Adatkapcsolat rendesen be van állítva? Van 15 Ft az egyenlegeden?
2012. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van rajta kb 2700forint. Az adatkapcsolat mit takar?
2012. jún. 26. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Internet - beállítások - internetprofilok és ott van-e adatkapcsolati beállítás. Ha nincs hívd fel az ügyfélszolgálatot hogy megmondják hogy kell beállítani.
2012. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Internetprofilig oké,de utána választhatok 2 opciót.Egyik az ,hogy "Létrehoz" a másik pedig,hogy "Wi-Fi keresés".
2012. jún. 26. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor nincs megadott beállítás. Akkor hívd fel a 1430-at hogy megmondják hogy kell pontosan beállítani.
2012. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem :/ Köszönöm szépen!:)
2012. jún. 26. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ennek az oldalnak a segítségével sikerült beállítanom,DE most ha rámegyek a böngészőben a 0.facebookra, akkor a rendes m.facebookot hozza ki,és fent már villog is a 3G jelzés...Tehát nem akarja behozni a 0.facebookot,csak a rendeset,amivel pénzt is számol...

2012. jún. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!