Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kölcsönadtam az autómat...

Tattila kérdése:

Kölcsönadtam az autómat hosszabb időre ismerősnek aki összetűzésbe keveredett. Feljelentették rendszám alapján közl veszélyeztetéséért. A legszebb a dologban, a sértett engem vélt felismerni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A jogsimat elvették 4 hónapja,pedig ebből élünk.

Többször kértem a jogsi visszaadását de az ügyész a jogerős határozatig nem adja vissza.Hol van az ártatlanság vélelme?Gépjármű hitelem van Chf.alapú amit azóta nem tudok fizetni.Családon belüli kölcsönökből élünk két gyermeket kell eltartanunk.



2012. júl. 4. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs alibid arra az időre? Miért nem írattál alá vele valami papírt két tanú jelenlétében, hogy az autót év/hó/naptól óra/perctől év/hó/nap óra percig kölcsönadtam Gipsz Jakabnak? Főleg ráadás ha ebből élsz meg és kell a kocsi. Keress fel egy jó ügyvédet más tanácsom nincs.
2012. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért a "valódi"elkövetőt nem idézték be? És a Te alibid arra a bizonyos napra amikor a balhé volt?
2012. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

talán még ha utólag megbeszéled vele hogy vállalja magára és hogy "találtatok" egy átadási szerződést a kocsiról.


vagy legrosszabb esetben az asszony magára vállalja hogy ő vezetett és te visszakapod a jogsid


mondjuk egyébiránt a "közlekedési veszélyeztetést" hogy a picsbe bizonyította a feljelentő???

ha nincs rá bizonyítéka akkor a hatóságnak hagynia kéne az egészet... sőt rágalmazásért fel is jelenthetitek

2012. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi lett veled? Vissza adták? Kiderült?
2017. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!