Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pszichopata zaklatja a...

Egy pszichopata zaklatja a barátnőmet! Hogy tudnék neki segíteni? Ne adj Isten volt/van valaki hasonló helyzetben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Röviden: telefon lehallgatva, számítógép, levelezés feltörve, totális megfélemlítés.. rendőrség, ügyvéd lefizetve.. Mit lehet tenni? Valami megoldásnak kell lennie! Várom azok tanácsait, akik (sajnos) érintettek (vagy érintettek voltak) a témában.. Nagyon köszönöm!

2012. júl. 5. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Telefon, emil kikapcs.



Otthonhagy....



Elmentek nyaralni, és senkinek se mondjátok hova, csak hogy majd jöttök.


Amúgy, mvel ezeket a dolgokat korántsem egyszerű megvalósítani amiket leírtál, én valami spionra (aki rendszeresen kibeszéli a párod), vagy lehallgatócuccra gyanakodnék a lakásban.



De nem lehet, hogy csak hülyének akar nézni a csaj?



Mi a sztori? Irj le mindent!

2012. júl. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, a sztori igaz. Csak gondolj bele, egy "nagy kutya", akinek vannak kapcsolatai, egy alibi munkahellyel és "mellékállásban" ezen éli ki magát.. Nagyon gáz, szerintem beteg.. Nehéz így írni, mert nem akarok infót kiadni, nem szeretném még ráhozni a bajt, inkább segíteni. Érted, ugye? Aki agyilag beteg, ott nem lehet tudni, hogy csak mondja, vagy meg is teszi... Elég sok sztorit lehetett már hallani, hogy nyomtalanul eltűnt valaki.. Itt már ennyire komoly a helyzet..
2012. júl. 5. 03:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat, segítséget, ha nem azonnal, de később válaszolok, ha kell valamire. Köszönöm előre is!
2012. júl. 5. 03:13
 4/10 anonim ***** válasza:
rendőrség ügyvéd lefizetve xd?? ne őrjíts meg
2012. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát csak olyan tanácsokat tudok adni amik "józan" paraszti észen alapulnak.



Cseréljétek le az összes mobiltelefonotokat, simkártyával együtt (amit még véletlenül se dugtok be az újabbakba)


Kizárólag nem névreszóló telefont akár használtakat) és nem nevesített simkártyákat használjatok!


Emilen, telefonon senkivel se bocsátkozzatok részletekbe, csak személyesen!


emilezésre is használjatok több imélcimet több szolgáltatónál, és kéthetente havonta csináljatok újakat.


Válogassátok meg kinek mikor hol mit mondtok.


Facebook accountokat és hasonlókat beszüntetni, vagy legalább a fényképeket leszedni meg a kirakat dolgokat ha irogattatok ki valamit, illetve ott sem kiirogatni semmit az üzenőfalakra illetve a csetekre.


Nekem nevesítve sincs facebookom épp emiatt, és fénykép sincs kint. Aki ismer úgyis tudja ki vagyok, csetelni sem szoktam ott.


Emilcímeket is mást használok szinte mindenkivel, és minden egyéb tevékenységre.


Pl alap, hogy nem regisztrálok egy olyan emilcimmel sehova sem amit levelezésre használok, vagy mondjuk közmű fizetésre stb.


Ja, és ne használjatok többé kamerás okostelefonokat se, illetve ha nem kell a mobil éppen pl éjszaka, akkor aksi kiszed!


És ne vidd magaddal a mobilt még a wc re is, csak ha tényleg feltétlen szükséges, hogy legyen nálad telefon!


(útvonalakat tudnak követni vele, mert olyan mint egy gps jeladó plusz én hallottam már olyanról is, hogy távolról figyeltek valakit a saját kamerás telefonján keresztül képpel hanggal)

2012. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és a telefonszámotokat az újat senkinek se megadni, majd ti hivjátok! smst pedig senkinek se küldjetek!
2012. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És mégvalami, én beszereznék a helyetekben poloska zavaró vagy gsm blokkoló szerkentyűt a házba, és a kocsira is ha van.


Szerintem ennyit lehet tenni, ezen kívül pedig napi kapcsolattartás, és mindíg más helyen találkozni!

2012. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja meg hát egy alap ami lemaradt :D Emilcímet teljesen kiüríteni minden használat után!


ami fontos emil azt letölteni egy pendrivra, és elzártan tartani.

2012. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi rosszat csinált a barátnőd miért üldözik vagy ki? Van sejtésetek?
2012. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy pszichopata "uralkodik" rajta...
2012. aug. 27. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!