Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fürödhet kutya a...

Miért nem fürödhet kutya a Balatonban?

Figyelt kérdés

- ha némely emberek úgyis belehugyoznak és belesz*rnak

- a vízimadarak is hordozhatnak fertőzést


(A kérdés nem rám vonatkozik, évek óta nem jártam a magyar tengernél, csak érdekel a téma. Ismeretlenül is tartsuk meg a tiszteletet egymást iránt! Kösz.)


2012. júl. 5. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert pár majom fél,hogy megharapják,meg a fertőzésektől is félnek,holott pont ők azok akik megfertőzhetik a kutyusokat.Teljesen felesleges antsz rendelet.
2012. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Erről nem tudtam, de nagyon helyeslem. Már pár kérdésnél észrevettem, hogy van egy tök furcsa magyar magatartás. Ha valami szar, akkor már nem akkora baj, ha még szarabbá tesszük. Dohányzás és energiaital fogyasztás mellett érvelőknél vettem ezt észre az utóbbi napokban. De, attól még, hogy az egészségedet nem csak a dohány vagy nem csak az energiaital károsítja, hanem más is, még érdemes leszokni a cigiről és az energiaitalokról, mert károsak. És, hogy érthetőbb legyen. Mert előre látom ez így bonyolult lehet egyeseknek. Nem azon van a vita, hogy a cigi káros vagy sem. Hanem ha egyszer már valaki önszántából, szíve joga, elismeri, hogy a dohányzás káros, akkor azt ne használja már fel érvként, hogy más is káros az életben, mert ennél ostobább logikát még életemben nem hallottam.
2012. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a meleg lassúbbá tesz, de akkor sem értem az (irodalmi) utalást az írásodban. Nyilvánvaló, hogy káros minden, ami nem egészséges, csak nem értem, hogy miképp jön ez a kérdésemhez.

Mármint egy élvezeti cikknél megválaszthatod, mennyire akarod tönkretenni az egészséged, de mitől lenne egészségtelenebb egy kutya a tóban, mint úszó emberürülék a tóban. Persze, választhatsz a tó és a klórozott medence, vagy saját, százliteres kádad között, de akkor sem értem hasonlatodat, bocs. Bár megpróbáltam.

2012. júl. 5. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg, hogy ha van mondjuk egy vödör vized és abba beleteszel 3 kg szart, elkevered, majd beleteszel 1 kg szart, akkor furcsa dolog arra hivatkozni, hogy az 1 kg az kevesebb, mint a 3 kg, miközben ez egy matematikai igazság. Szóval a 3 kg-ot se kell beletenni és az 1 kg-ot se. Ha a 3 már benne van, az 1 kg-ot akkor se kell beletenni.
2012. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
wahahahhahaha,te utálod az ebeket.
2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!