Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbizható az Aura...

Mennyire megbizható az Aura Egyesületnél a Nyilt munkaerő piaci munkára felkészitő gyakorlat, és segitségükkel munkahelyre való elhelyezkedés?

Figyelt kérdés

Tudom az Autizmusal élő fiataloknak segitenek álláshoz jutni 16 év felett, viszont nagyon örülnék Szeptember 1. vagy 2. hetétől kezdődne a 10 hétig tartó heti egyszeri gyakorlat. Az is jó lenme ha a nappali tagozatos Autizmusal élőket és Asperger szindrómával élőket, külön foglalkoztatnák a munkahelyi gyakorlatban a már nem diák Autizmusal és Asperger szinrómával élőktől. Mivel az őszi szünet miatt és az Október 23. hosszú 4 napos hétvége miatt, nem örülnének a nem diák Autizmusal és Asperger szindrómával élők el lenne maradva 2 hétig a munkahelyi gyakorlat.


Én is érintett vagyok ebben a fogyatékosságban nagyon örülnék ha már November 3. hetének az elejétől dolgozhatnék, idén Február végéig dolgozhattam a volt Rehabilitációs munkahelyen belül.Aaz volt az 1. munkahelyem egyben. ahol sajnos 30 hónapig tartott 4 órás műszak számomra Hétfőtől-Péntekig.


Viszont hallani sem akarok arról újsgából vagy interneten keresek magamnak állást segitség nélkül ahol nem ismerik jól a jobb értelmi képességű Autizmusal, meg Asperger-szindrómábal együtt élő fiatalokat és felnőtteket.


Hiába hivtam fel az Aktuális állashirdetés telefonszámát közölték velem nincs betöltetlen állás ennyi. 1. Oka: Lehet hogy még az állás meghirdetése előtt betöltik az utolsó helyet az új dolgozók. 2. Oka: lehet megérzete a telefon túlső végén lévő személy a hangsúlyom alapján, hogy valami nagyon nincs rendben nálam a megváltozót munkaképességű érdeklödőktől eltérően. És lehet hogy letagadta elöttem nincs felvétel.


2012. júl. 5. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!