Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszer láttam a tévében egy...

Egyszer láttam a tévében egy ázsiai gangsta-król szóló dok. Filmet és elfelejtettem hogyan lehet golyóspisztolyból, bicikli alkatrészekből, és még pár cuccból pisztolyt csinálni?

Figyelt kérdés
ha valaki tudja kérem írja meg.
2012. júl. 5. 17:21
 1/2 balkalolka ***** válasza:
Ne sajnáld hogy elfelejtetted, az ilyen buherák egyfelől a használójukra még veszélyesebbek mint akire ráfogod, másfelől ha nem is néz ki normális fegyvernek akkor is rádvernek érte lőfegyverrel való visszaélést ha lőszer van benne. Örülj neki hogy nálunk (még) nincs ilyesmi. Kizártnak tartom hogy bármiféle konfliktusban normális megoldást jelentene egy barkácspisztoly.
2012. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm am nem azért mert bármi konfliktusom lenne csak kíváncsiságból kérdeztem
2012. júl. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!