Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írja mindenki a 14,15...

Miért írja mindenki a 14,15 éves fiatalok, hogy ha már most elkezdik a szexet akkor 20 éves korukra nem fogják kívánni meg kiégnek?

Figyelt kérdés
és ha valaki 20 éves kezdi el akkor 25 éves korára már kiég? egyáltalán kiégés alatt mit értenek? mert nem mindegy. és az szerintem marhaság, hogy a szex alatt szeretetet fog érezni. szerintem csak a buták hiszik azt, hogy ha szexelnek vele az a szerelem...
2012. júl. 5. 19:56
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat amiért tele vagyok helyesírási hibáért:S
2012. júl. 5. 20:10
 2/4 Zsocca ***** válasza:
azért írják ki mert nincs jobb dolguk és egy nagy qvák! erről nekem ez a véleményem. Ki égni meg max a villanykörte fog!
2012. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ki az a mindenki?És hol írják ezeket?Mert én még nem olvastam ilyeneket.De szégyen ha valaki ennyi idősen ilyen témán már ilyesfajta véleménye van.
2012. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyet értek utolsó teljes mértékben!!
2012. júl. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!