Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincsenek igaz barátaim...

Miért nincsenek igaz barátaim és miért nem érdeklek senkit sem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, egyetemre járok. Van egy barátom,akivel 4éve vagyunk együtt. Soha sem voltak igaz barátnőim(amikor voltak,akkor is kiderült,hogy hátba támadtak-abban az időben teljesen egyedül voltam utána...)Majd elkerültem egyetemre 20-an vagyunk egy csoportban és csak lányok. Meg is találtam azokat a lányokat a csoportban,akikkel jól kijövök és akiknek én is szimpatikus vagyok. Viszont 2-en más városban laknak, a harmadik meg ugyanabban a városban, amiben én. Mégis egyedül érzem magam, nem hív(nak) sehová,ha a barátom nem lenne, akkor itthon döglenék nap mint nap. Teljesen egyedül érzem magam. Pl. facebookon is látom,hogy mindenkinek sok barátnője/barátja van és ilyenkor elgondolkodok,hogy nekem miért nincsenek?! Másnak 6millióan lájkolják pl. a profilképét vagy állapotát. Nekem alig. Annak örülök ha már páran belájkolták,akkor meg örülök, hogy nem vagyok láthatatlan és törődnek velem(pedig csak egy idióta lájk-ról van szó) Mit tegyek hogy nekem is legyen barátaim és hogy ne legyek egyedül? Most teljesen úgy érzem, mintha nem tartoznék sehová sem.. :(
2012. júl. 5. 20:14
 1/3 anonim válasza:

Amiatt, hogy így érzed magad lehet, hogy azt gondolják, te nem is akarsz barátokat. Bízz magadban (lehet, hogy ócska szöveg,de:amíg te nem vagy saját magad barátja, addig másnak se nagyon lehetsz. Hívd fel te ezeket a lányokat. Jelölj be embereket Facebookon és te is lájkolhatsz másokat, hátha felfigyelnek rád és több lájkod lesz.

Remélem segítettem! :)

2012. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenki népszerű, és annak lenni meglehetősen fárasztó még annak is, aki ilyen típusú.

Javaslom, hogy egy-két emberrel próbálj barátkozni inkább. Nem tudom, mennyire mersz megnyílni, mennyire tudsz másoknak segíteni.

2012. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, szépnek kell lenni ahhoz, hogy valaki sikeres legyen!! A mai világban ez már csak így működik.
2012. júl. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!