Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen magam alatt vagyok...

Teljesen magam alatt vagyok úgy érzem senkit nem érdeklek nincsenek barátaim írjatok biztató dolgokat nekem dicsérjetek meg ijesmi lécci?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
télleg van okom magam alatt lenni mivel még itt se foglalkoznak velem. :(
2011. júl. 17. 16:25
 2/7 anonim ***** válasza:

dicsérjünk meg :D ez jó talán ha írtál volna magadról bővebben

Amúgy rengetegen írják itt hogy nincs barátjuk minden 3. kérdés erről szól, nekem sincs csak 1-2 haverom de azok is elvannak a saját életükkel foglalva.

Hány éves vagy tanulsz még?

Esetleg keress fel olyan osztálytársat akivel eddig nem barátkoztál

2011. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nézz tükörbe ronda vagy!
2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Dögölj meg nyálgép!!!
2011. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kor/nem?
2012. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs, de szerintem nem az interneten kellene sajnáltatnod magad. Nekem fogjuk rá vannak, de akkor sem az internetre írnám ki. Sajnállak, de inkább egy közeli családtagodnak vagy hozzátartozódnak öntsd ki a lelked.
2012. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel Wings válasza:
Èn megdícsèrlek,mert Volt bàtorsàgod,Hogy írj Az emberekhez.Segítsègèrt kiàltassz,de Amint làtod ,csak buta ès sértö vàlaszokat kapsz!Hidd el van olyan Aki szeretne baràtkozni veled!Akkor is ha csùnya vagy Akkor is ha befordulòs vagy!Vannak biztosan jò tulajdonsàgaid!Hiszen,èrzèkeny Ember vagy!
2013. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!