Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Intrepid kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy balfácán megkülönböztetett jelzés használatára jogosultak, (mentő, rendőr, tűzoltó) akkor is virnyákol hajnalban, ha semmi szükség rá?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban, háromkor csepelen, tök üres hosszú egyenes úton, panelházak tömkelege között, vízpocsékoló, szikrataposó kocsi folyamatos szirénázás mellett negyvennel haladt. Úgy gondolhatta, ha ő nem alhat, akkor más se aludjon. Mondom ezt úgy, hogy 14 évet dolgoztam olyan kocsin, amelyiken volt nénó, és több olyan sofőrrel is dolgoztam, aki azt mondta, jobban tud haladni, ha nem virnyákol. Persze ha kell, akkor szirénázzon, de egyet tudni kell: a sziréna nem védi meg a felborulástól. Ahhoz vezetni is tudni kell.

2012. júl. 6. 04:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
annyira dühít,hogy vannak ilyen gondolkodású emberek,mint te! (N)
2012. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mert ha belemennek azért mert nem villog és ezért halnak meg ártatlan emberek pl: a tűzben, akkor mit mondanak, hogy a kedves állampolgár miatt nem szirénáztunk, hogy tudjon aludni...
2012. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk Egerben, minden reggel 6 óra és 6 óra 10 perc között elmegy egy mentő szirénázva. De tényleg minden reggel, már várjuk mikor kelti fel a 25-ös utat.
2012. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom primitív kérdéseket nem kéne itt feltenni.... Utána kéne olvasnod a szakmának...."sajnos"én nem vagyok ilyen buta tök mint te.....de remélem egyszer amikor hozzád kell menni vagy tüzet oltani vagy életet menteni akkor majd a Bajtársaim szépen komótosan és csendben mennek...hisz vannak akik alszanak olyankor.....
2012. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem a te reszortod eldönteni, hogy mikor használható a megkülönböztetett jelzés, ha a csöppnyi eszednél némivel több lenne, akkor tudnál gondolkozni és nem tennél fel ilyen hülye kérdéseket. :D
2012. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez de nagy Fuck volt!Talán azért mert akármikor kikanyarodhat egy kocsi!Kiváncsi lennék ha hozzád vonulna akkor is feltennéd e ezt a kérdést!?
2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!