Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződéses katona vagy...

Szerződéses katona vagy tűzoltó legyek?

Figyelt kérdés
Mind a 2 helyre felvételt nyertem, érvekre és ellenérvekre vagyok kíváncsi. Ki melyiket választaná és miért?

2012. máj. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

most tényleg azt akarod, hogy vadidegen emberek döntsék el a sorsod? de legalábbis befolyásoljanak???? ember! az életedről van szó, nehogy már a gyakori kérdéseken akard megoldani!

szerintem beszélgess erről a szüleiddel, barátaiddal, szeretteiddel, nézz utána interneten mindkét hivatásnak, és ne itt várd a csodát...

2012. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csodát várok és nem is azt, hogy döntsenek helyettem.

Az érdekelne. hogy melyik miért jobb illetve rosszabb.

Pl fizetés katonáknak 75 körül tűzoltónak 90-95 ha jól tudom. ehhez hasonló dolgok érdekelnek.

2012. máj. 30. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, ilyesmiket sem ezen az oldalon fogsz megtudni...
2012. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyedben tűzoltó lennék.

Nagy esélye van egy háború kitörésének, és akkor biz embert kellene ölni. Szerintem ezt te sem akarod. Marad a tűzoltó, az legalább segít az embereknek. :)

2012. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél mind 2! :D Szerződéses katona tűzoltó beosztásban! Am. egy közkatona annyit keres mint egy kezdő tűzoltó örm. Attól is függ h. melyik tűzoltóságra mennél, mert mondjuk egy pesti tűzoltóságnál nagyobb a nyüzsgés mint egy vidékinél. szal akk. a honvédséget mondanám.
2012. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!