Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az EUdiákOK iskolaszövetkezetről?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyáron valami munkát vállalni, és kíváncsi vagyok, milyen tapasztalatok vannak a céggel kapcsolatban. Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízhatóak, mert sok olyat hallani, hogy elkérnek egy csomó pénz, meg aztán kiküldenek külföldre, ahol se munka se szállás, vagy egész más mint amiről szó volt.

Szóval sajnos sok átverésről hallani, és nem akarok egy ilyenbe beleszaladni.

Akik vállalt már náluk munkát, az kérem írja le véleményét.



2012. júl. 6. 11:31
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én dolgoztam náluk nagyon rövid időt, vidéken. A munka előtti este telefonon és e-mailbe kellett elküldenem az irataimat,és ígérték, ha viszek plusz embereket plusz pénzt kapok, vittem is, de azóta fizetést sem kaptam...azóta eltelt kb 1 év!

Nagyon sürgős volt nekik az ember szükségletük, gondolom sok kavarodás volt, mivel nagyon sokan voltunk...semmi jó véleményem nincs róluk!

2012. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!