Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki reggae zenét hallgat az...

Aki reggae zenét hallgat az hippi?

Figyelt kérdés

+ 1 kérdés.

van olyan h reppes hippi?



2012. júl. 6. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Én pl. rengeteg stílusú zenét hallgatok és szeretek, de semmilyen olyan csoport tagjának nem érzem magam, amivel az adott zenét esetleg asszociálni szokták.

Ez inkább csak a tinikre igaz, amikor nem is a zene a lényeg, hanem egy csoportba tartozás.

2012. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó jó jó jó nekem a zene az kell és mondd hol van a szó ami elmondaná mit érzek belül egyszóval nem feltétlenül én minden evő vagyok de csak csepp a tengerben :)
2012. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátom szinte csak reggae-t hallgat, és szerintem... öhm.. ja, ő biztos hogy hippi. Nem is tudom hogy mondjam, de olyan béke nyelven beszél, ha érted mire gondolok :D Nagy rastafari meg minden baja van, de nagyon megnyugtató személyiség. Amúgy nem mindenkit mondanék hippinek aki reggae-t hallgat, mert mint pl én, úgy más is van úgy a zenével, hogy nincs konkrét zenei stílusa. Én hallgatok reggae-t is, rock-ot is, főleg az utóbbit, de nem mondanám magam nagy rockernek.
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem, az csak szimplán füves...


- Mit mondanak Jamaikában ha elfogy a füvük?

- ???

- Mi ez a szar zene?


:DDD

2012. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem feltétlenül hippi, aki reggae zenét hallgat. És nem is kell hozzá füvesnek lenni.. Ez mind csak általánosítás. Akik főleg reggae zenét hallgatnak, általában ,,rastafari,, stílusban öltözködnek.

És egyénileg kialakulhat rappes hippi stílus is, személy szerint én is ilyennek érzem magam- reggae és rap zenét hallgatok és az öltözködésbe is ezt a 2 vonalat követem, kicsit keverve :P végülis kötött stílusszabályok nincsenek, nyugodtan keverheted a hiphop-reggae-ragga-hippi stílusokat is, lényeg hogy azt hordd amiben jól érzed magad és ami tetszik neked. :)

2012. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem sorolom magam semmilyen csoportba, olyan zenéket hallgatok, amitől úgy érzem, hogy nyugalmat kapok, békét. Olyan cuccokat hordok, amik sokszínüek, és nem érdekel, ki mit gondol róluk. Nem öltözöm, úgy ahogy a legtöbben, de nem is járok pizsamában, mert nem akarok. A barátaim ezerfélék, de egyikük sem az átlagos, szépfiú, vagy punk csaj. Mi egészen máshogy nézzük a világot. Te, kérdező, úgy tűnik mintha, mindenképp bele szeretnél tartozni egy ilyen csoportosításba. Az, hogy reggaet hallgatsz, nem zárja ki a hippiséget, (tény, hogy a reggaae nem reppes, hanem raszta stílus) , de ha ettől, úgy érzed, hogy békét ad, akkor az lehetsz aki akarsz, a kérdés, hogy tudsz- e az lenni, és nem csak az elvárások miatt teszel úgy mintha, ezt a vonalat követnéd, azért, hogy különlegesnek tűnj. Ha, tényleg hippinek érzed magad, akkor, az első, hogy nem kérdezed, meg, van- e olyan, hogy reppes hippi. Mert egy hippi pont, azért hippi, mert nem hajlandó keretek közé szorítani az akaratát, nem akar más elvárásoknak megfelelni, csak is a sajátjának.
2013. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem hallgatok ilyen zenét (na jó de, csak nem sűrűn) és fullll hippi vagyok...
2015. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hallgatok reggaet de nem vagyok hippi...Miért, aki rappet hallgat az néger?
2019. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!