Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem korai egy 13...

Szerintetek nem korai egy 13 éves lánynál? Ti elítélnétek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a reggae zenét és a kedvenceim szerencsére magyarok és sűrűn adnak koncerteket.

Már több koncertjükön voltam. Szerintetek nem korai, hogy én ilyen helyekre járok? De szülő mindig elkísér és nem maradunk sokáig.

Az ismerőseim elítélnek, mert szerintük még egy lánynak, aki nemsokára 14 éves, annak még nem kéne ilyen helyekre még szülővel sem járnia. De nem iszom és semmi "rosszat" nem csinálok, egyszerűen csak élvezem ezt a hangulatot és szeretnék minél többre elenni.

Hogy a kérdés tényleg egyértelmű legyen:

Szerintetek korai egy 13 éves lánynak szülővel koncertekre menni? Ti elítélnétek?



2012. máj. 8. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt örülj neki, hogy ilyen szüleid vannak.
2012. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki!

akik leszolnak,irigyek! ;)

2012. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem, nem ítélnélek el ezért. Egyet értek az előttem lévő válaszokkal. És örülj neki hogy ilyen jó fej szüleid vannak.
2012. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem ítélnélek el. Ha nagyon szereted akkor csináld, léyneg hogy boldog vagy tőle ;))
2012. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, nagyon jófej szüleim vannak, mert nem szeretik az ilyen zenét mégis elvisznek a koncertekre :D

2012. máj. 9. 16:00
 6/9 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Szerintem az ismerőseid tévednek, mert amíg az ember nem tesz rosszat, addig tegye, amit szeret. Én ugyanígy vagyok a rockkoncertekkel, csak velem a nagyobb testvérem jött el, de már ő is felnőtt. 14/L


Üdv.

2012. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)

Jó szórakozást a rockkoncerthez! Én ma megyek egy reggae-re :D

2012. jún. 21. 08:47
 8/9 anonim válasza:

Abszolut féltékenyek vagy ők inkább járnának discoba.... Én most 15 vagyok és még csak most 5 koncertemen közte volt 3 nagyobb és a szüleim arra is alig akartak elengedni...igy is csak szülői felügyelettel. Egyszerűen rettentő jó fej szüleid vannak és a többiek képtelenek megérteni h "nekünk" egy koncert nem egy koncert hanem feltöltődés, energiabomba, egy jó nagy adag boldogság. Nekem egyszerűen szükségem van rá!:D

ui.: Ha én egyszer szülő leszek az tuti hogy a kislányom/fiam 9-10 éves korától rock/punk/metál koncertekre fogom vinni csak h művelődjön a drága:))

2012. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó!:D én szüleimmel voltam néha koncerten, de olyankor sokáig, meg egyedül is voltam, meg a Fezenre is kimegyünk majd haverokkal!:D 12f
2012. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!