Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vadmacskakommandó. Aki látta...

Vadmacskakommandó. Aki látta már az össze részt tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Tudna nekem linkelni egy oldalt ahol az összeset meg tudom nézni?:) amúgy a végén hogy hal meg Dren?:O És mark megZoey miért nem jönnek össze?

2012. júl. 6. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Első fele sajnos szinkronos ,de ha csak simán a feliratot töltöd le ott lent a torrent és egybe az 52 rész , tudod felirattal is nézni.

Ha csúszna akk igazitsd be , ha nemtudod hogykell irj amjd.


2.fele

Felirat : [link]


Torrent:

*****


Jó szórakozást!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Kár hogy a 27.-től csak feliratosan van.:((
2012. júl. 7. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kár ?

A magyar szinkron 1 szar.

Eredeti japán nyelven magyar felirattal jó csak nézni(vagy angollal ha jól tudsz angolul)

2012. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huuu, hát én eredeti nyelven néztem, torrentet lehet hozzá találni. :D

A neveket viszont nem vágom, úgyhogy tippelek néhol ki kicsoda. :D

Mark a kiscsákó osztálytárs, Zoey meg a főszereplő, ugye? Ők eléggé a sztori elején összejönnek, egy fontos szál az ő szenvedésük. :D

Dren meg az alien-csávó? Ebben már nem vagyok egészen biztos, de mintha nem halna meg valójában, leglaábbis valami ilyen utalás volt. :D

De szerintem hagyjuk nyitva a kérdést, és inkább nézd meg. :)

2012. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

indavideón :D

Dren a végén újra éled vagy mi és úgy hal meg h a deep blue (nagykékség)leszúrja mert meg akarja menteni zoeyt tőle. De mark meg zoey összejönnek ki mondta neked h nem ?? Csak a végén kiderül h márk a nagykékség.

2012. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neten hallottam hogy nem jönnek össze, de amúgy indavideón néztem az első 27-et is, csak onnantól már feliratos és úgy meg nagyon sz**..:S
2012. júl. 16. 12:52
 7/7 anonim válasza:
Magyar szinkronnal nem érsz sokat, mivel kicsit átírja a történetet, és még 2 részt is összecseréltek, és az egyiket még rosszul is fordították.. Nézd meg az elejétől kezdve az eredeti japán hangokkal, és magyar felirattal.. Sokkal többet fogsz érteni belőle..Egyébként Zoey és Mark összejönnek, és még egy sokkoló igazság is ki fog derülni Markról..
2012. szept. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!