Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vegyem rá anyumat, hogy...

Mivel vegyem rá anyumat, hogy itthon hagyjon?

Figyelt kérdés

Ma kellene mennünk egy esküvőre (éjjeli), más helységbe, de nekem semmi kedvem menni. Mivel vehetném rá anyumat, hogy megengedje, hogy itthon maradjak? SŰRGŐS LENNE!!


15/f



2012. jún. 30. 11:46
 1/5 anonim válasza:
Hát mond neki hogy te már nagy fiú vagy, tudsz magadra vigyázni, és hogy már egy 15 éves fiút nem kell figyelgetni. Meg hogy 15 évesen már nem kell felügyelet. Itt már gyakorlatilag félig magán ember vagy.
2012. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el, egy esküvő baromi jó buli (esküvőket fotózom, szóval tudom), jó esetben tele van csajokkal, akik a te korodban még biztosan nem a pasijukkal mennek, torta, kaja, mindenki boldog, jókedvű. Szerintem ne hagyd ki! :)
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én pedig ki szeretném hagyni...


u.i.:van barátnőm, és szeretem őt :D

2012. jún. 30. 15:42
 4/5 anonim válasza:
hallod. hallgass rám. (legelső válaszoló vagyok)
2012. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmondtam mindent, de nem vált be....ugyhogy elmentem... halálra untam magam -.-"
2012. júl. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!