Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spanyolországban milyen...

Spanyolországban milyen foglalkozások gyakoriak amik mindig kellenek? Fontos hogy szlovákiaivagyok!

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek jelenleg 15 éesvagyok,de szeretnék Spanyolországba menni ha elvégeztem itt egy középsulit,de nemtudom mi legyek ha NAGY LESZEK :)) Ezért szeretném megkérdezni hogy minek lenne hasznos kitanulnom.Nagyon szeretném ha segítenétek!Nagyon fontos lenne!Az életem függ ettől :) Előre is köszíí :)Lehet valami középsuli is ott,csakhát nincsnagyon pénzünk :/ De ha esetleg tud bevándorloknak iskolát,az légyszi írja meg :)

2012. júl. 7. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Jeleleg épp marhanagy válság van náluk, de amúgy turisztika..
2012. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy a válság:) A turisztika mivel foglalkozik? :)
2012. júl. 8. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem készülsz úgy, hogy egyetemet végzel Spanyolországban? Meg lehetne nézni, milyen szakirány érdekel, és otthonról keresni a lehetôségeket, hogy ki lehessen menni oda tanulni. Addig is tudnál készülni a nyelvbôl.
2012. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is ugy gondoltam,csakhogy nemnagyon van pénzünk és arra fizetni kell nem??Egyébként énis ezen gondolkodom :)Te esetleg tudsz valami sulit?vagy ilyesmit bevándorloknak?kulfoldieknek? :)
2012. júl. 8. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!