Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elkuldeni...

Miert nem tudom elkuldeni sims 3-ban a simemet dolgozni?

Figyelt kérdés

Nos, sims 3-mal jatszom mar egy ideje es ilyen problemam meg nem volt:/ Eddig rendesen ment minden, de egyszer csak a simem ugy dontott, h nem megy tobbet dolgozni:|

Amikor eljon a munkaido jön érte a kocsi es felül a kis parancs, h menjen munkaba megjelenik majd egybol eltunik, ha ramegyek a munkahlyre es ott kuldom el dolgozni akkor is ugyan ez tortenik....megjelenik az utasitas felul majd eltunik. Es nem azert mert valami utban van vagy bezartam vagy ilyesmik mert minden mas helyre eltud menni kiveve dolgozni es eddig azzal sem volg baja. Kitoroltem a munkahelyet majd ujratettem, felmondtam majd ujra munkat vallaltam ugyan ott, ezutan felmondtam es munkat vallaltam mashol, de ott sem mukodik.

Kerlek valaki segitsen akinek mar volt ilyen problemaja:(



2012. júl. 7. 21:10
 1/7 Lunala ***** válasza:

Szia :)


A resetsim kódot próbáltad?


Volt, akinek segített az, hogy kóddal előléptette a simét. Miután megtette, újra elment dolgozni. Írd be, hogy testingcheatsenabled true, majd a shift-et tartsd nyomva és kattints a postaládára. Lesz egy munkával kapcsolatos opció, azon belül megadhatod, hogy hanyas szintű legyen a kívánt karrierben. Ha mondjuk most 6-os szintű üzletember, akkor kattints a 7-es szintre, és próbáld meg úgy elküldeni.

2012. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen ertem:$
2012. júl. 8. 11:50
 3/7 Lunala ***** válasza:

Nyomd le a CTRL-t és Shift-et, majd a C betűt. Felül bejön egy ilyen kékes sáv. Oda lehet beírni a kódokat. Írd be, hogy(a nevet cseréld ki, a te simed nevére): resetsim John Smith aztán enter.

Ezek után próbáld meg elküldeni dolgozni, ha nem megy, próbáld ezt:

Nyomd meg ugyan úgy a CTRL+Shift+C-t, és a kis sávba írd be, hogy: testingcheatsenabled true aztán enter.

A Shift gombot tartsd lenyomva és közben kattints a postaládádra. Bejönnek ilyen egyéb opciók. Lesz olyan, hogy Szükségletek statikussá tétele meg stb. Lesz egy olyan is, hogy Munka létrehozása, vagy ilyesmi. Arra katt, majd a munkára amit szeretnél, végül pedig, hogy hanyadik szinten legyen abban a munkában. :)

Így kicsit érthetőbb? :) (valóban, picit összecsaptam az előző választ, bocsi >.<)

2012. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

De sajnos nem mukodik:(

2012. júl. 8. 21:56
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám:(
2013. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt a problémám, az a baja a játéknak hogy a simed az utcai ruhájában akar menni dolgozni és nem a munkaruhában, öltöztesd át és egyből menni fog :)
2013. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nonaC válasza:

Jézusoom, már bocsánat :D

De tényleg ez a hiba! :D


Köszönöm én is! Gondoltam jelzem, hogy ez jó megoldás :D

2017. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!