Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bővebben. )

Mit csináljak? (bővebben. )

Figyelt kérdés
A 'legjobb barátnőmmel' kb. 2hónapja minden nap veszekszünk. Alig figyel rám leszar, amikor mondom neki hogy találkozzunk azt mondja hogy nem ér rá de közbe mással találkozik. 1 hónapig megint nem találkozunk amikot tudnánk találkozni ő akkor is mással van. Ha nekem vannak bajaim az soha nem érdekli mindig csak arról beszél hogy neki mi a baja. Már nem tudok vele mit kezdeni. Szerintetek mit csináljak? (Beszélni nem lhet vele mert megsértődik)
2012. júl. 8. 00:15
 1/5 anonim válasza:
Hagyd a p...ba nem érdekled!Te meg ne eröltesd!Ha akar valamit megkeres.
2012. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VELEM IS PONT UGYAN EZ VAN NYUGI:D azt tanácsolta legjobb fiúbarátom hogy szarjam le és legyek boldog, figyelj ha fontos vagy neki észhez tér, ha nem akkor nem is vagytok legjobb barátnők, most én is hagyom mert eddig mindig én írtam neki de most csak ő írja a problémáit és sose kérdezi meg mi van velem és ebből enyhén elegem van és nem foglalkozok többé vele pedig a legjobb barátnőm volt dehát ha ezvan ezvan, úgyis lesznek még barátnők az életedbe:) 14/L
2012. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
+ ha valamit mondok neki egyből szól mindenkinek akik mellette állnak... (Annak is szól aki tetszik)
2012. júl. 8. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyiszer volt ez... keress más barátokat, énis azt tettem:)
2012. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de most nem tudom mit csináljak mert ha vele összeveszek akkor a fiút is elvesztem aki tetszik.:/
2012. júl. 8. 00:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!