Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Afrikai munka? Szerintetek...

Afrikai munka? Szerintetek van olyan munka amiért fizetnek, de hasonlít az önkéntes munkához?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Érdeklődni szeretnék. Van sok olyan oldal, ahol önkénteseket keresnek Afrikába és szegény országokba. Én nagyon szívesen kimennék 1-2 év önkéntes munkát végezni, de nem tehetem meg anyagilag. Azt lenne a kérdésem, hogy van olyan munka szerintetek amiért fizetnek és hasonló jellegű? Nyilván nem degeszre akarom keresni magam. Csak azért tudjak kiutazni és ne haljak éhen ott.


Komoly válaszokat várnék. Üdv.


2012. júl. 8. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:
vannak olyan szervezetek akiknél fél évig itt Európában felkészítenek az önkéntességre feladatokra, mellette pár órában dolgozni kell és abból fedezik azt az időszakot amíg Afrikában vagy
2012. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont a napokban érdeklődtem erről, valószínűleg ugyan az amiről az első válaszoló írt. Csatlakozol egy programba, Angliában felkészítenek arra, hogy mit és hogyan kell csinálni kint Afrikában vagy Indiában. 400 fontot kell befizetni ez fedezi a repjegyedet, szállásodat ellátásodat az angliai suliban, és amíg kint vagy 4-6 hónap azalatt dolgozol ilyeneket pl.:fűnyírás, kertgondozás(a suliban) újság árulás, szórólapozás, ruhagyűjtés, használt-ruha boltban dolgozol, konténert festesz stb. és ezzel keresed meg a pénzt az afrikai v. indiai tartózkodásodra.

[link]

Néhány infót magyarul is el tudsz olvasni, de sajna nem az összeset.

2012. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!