Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Magyarországon nyári...

Van Magyarországon nyári építőtábor vagy valamilyen önkéntes fizikai munka, amiért nem nekem kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam semmilyen fizetett nyári munkát, ezért arra gondoltam, keresek vmi építőtábor-szerűséget. De a googleban csak tavaly nyári árvíz utáni újjáépítéshez kerestek önkénteseket BAZ-megyébe, ez évben meg "csak" a vörösiszap volt, de ahhoz már nem kell munkáskéz.


Vannak ilyen külföldi építések,pl Marokkóban, de azért nekünk, önkénteseknek kell fizetnünk. Erre nem telik.


Tudtok esetleg valami lehetőséget,ahol nyári fizikai jellegű önkéntes munkát lehet végezni, és ahol valami ellátás is van? Bármi érdekel. Folyékonyan beszélek angolul, szóval kevésbé fizikai is jó lenne, a lényeg, hogy hasznos nyaram legyen.


Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 18. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
útilapu.org
2011. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


ez az én kérdésem volt pár napja


ezek szerint nem vagyok egyedül:D

2011. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg nem:)

Kerestem az archívumban hasonlót, de ezek szerint rossz keresőszóval, mert nem találtam.


Megnézem az útilaput.

2011. jún. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!