Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
13/L vagyok és ugye már az iskolában, és itthon is beszélgettünk arról, hogy mi szeretnék lenni. Már kiskorom óta tudom, hogy valamilyen orvos, de igazából csak pár éve döntöttem el, hogy én bizony patológus leszek. Mindenki (még itthon is) furcsán néznek rám, és bíznak abban, hogy valami kevésbé "őrült" szakmát választok...Én egyáltalán nem tartom annak, hiszen lehet, hogy embereket életét mentheti meg egy ember halála, ha sikerül diagnosztizálni egy betegséget...Hogyan magyarázzam el ezt a szüleimnek és a többieknek? Egyetlen barátnőm van aki megért.:/

2012. júl. 10. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
azért reagálnak így, mert tényleg kevés ember van aki hullákkal szeretne foglalkozni. Belegondoltál abba, hogy milyen lesz hozzájuk érni? amúgy addig még sok időd van, hogy a szüleidnek elmagyarázd, ráér még 5 év múlva, addig ne rágódj ezen
2012. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsim, te a kórboncra gondolsz, nem a patológusra....

A patológus az aki a mintákkal dolgozik. Pl.: egy daganatos ember ember szövetmintája felett ropja mindennapjait :)

2013. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!