Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leégtem, mit csináljak?

Leégtem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Helló, vasárnap nagyon leégtem... mit tegyek rá? Le fog hámlani? Mikor múlik el kb hány nap alatt? A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)

2012. júl. 10. 12:17
 1/4 tsara90 válasza:
Kend be tejföllel. Furcsa, de a leghatásosabb módszer leégésre.
2012. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az hogy lehámlani fogsz e az attól függ hogy viszket e és hogy hólyagosodik e már. A leégett részeket kend be jégzselével kellemes hűs érzetet biztosít de a fájdalmat és a húzódást nem fogja eltüntetni azt majd az idő 1 max 2 hét.
2012. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 10. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer úgy leégtem nyaraláson már az első nap hogy, napszúrást kaptam és úgy fájt a hátam 1 hétig hogy nem tudtam hátamon feküdni és még mozogni is alig, majd beleroskadtam a fájdalomba mikor hozzá ért valami a hátamhoz. Rá 1 hétre mikor mentünk haza olyan hólyagos volt a hátam hogy, a hólyagból víz jött és ha nem fürödtem volna pólóba, valószínű kórházba kerültem volna. Bár ez a tengeren volt, több mint 45°C-ba és nem a Balatonon. Nos remélem a te helyzeted nem ilyen.

Vasárnap a Balatonon nekem is sikerült leégni, valószínű neked is kopni fog, lehet 1-2nap múlva. Nekem már az arcom kezd kopni a hátam még nem.

2012. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!