Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha nem dombornyomott a...

Az baj ha nem dombornyomott a bankkártyám online fogadóirodánál?

Figyelt kérdés
megkaptam a bankkártyámat (CIB-es MasterCard, nem dombornyomott) ezzel melyik online fogadóirodába lehet pénzt tölteni a számlámra? UNIBET, BET365, EXPEKT a három közül lenne jó valamelyik. ja és jo lenne ha a kártyára ki is kérhetném a nyereményt, erre van lehetőség ? vagy azt már nem lehet a kártyára csak mondjuk számlára lehet utalni? köszönöm a válaszokat üdv! :)

2012. júl. 10. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy dombornyomott vagy sem. Az számít, hogy elektronikus fizetésre használható-e. Erre pedig egyedül a bankod tud biztos választ adni, vagy a próbálkozás.

Tipp: a hátoldalán az aláírás-csíkban van egy négyjegyű szám (ami megegyezik a kártya elején lévő kártyaszám utolsó négy számjegyével), és utána egy három (vagy szintén négy) jegyű szám? Ha van, akkor ez utóbbi a CVV/CVC/CVV2 szám, ami kell az internetes fizetéshez.

2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha rajta van a hátoldalán az a háromjegyű kód, akkor nagy rá az esély h menni fog. Viszont azt nem értem, hogy hogy akarod a kifizetést kártyára?? A pénz nem a kártyádon van, hanem a hozzá tartozó számlán.

Egyébként, ha ez egyiken nem tudsz kártyával fizetni, akkor a másik kettőn se fogsz tudni.

2012. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen megegyezik és utánna egy 3 jegyű szám van, meg rá is van irva a kártyára hogy "electronic use only" ezt tudom mit jelent ugyh gondolom akkor jó lessz :) kérdésem még az lenne hogy ha kikérném a nyereményt erre a kártyára akkor fel is töltenék rá ? mert sokan panaszkodnak ugytudom bwinen de tudom hogy az kifizetés szempontjábol nem a legjobb...te melyik oldalt ajánlanád a 3 közül amiket leírtam?
2012. júl. 10. 12:45
 4/6 A kérdező kommentje:
mert azt olvastam hogy külön lehet netbankról és kártyáról utalni és a kártyás az gyorsabb mert hamar a számlán lessz a pénz ezért nem értem a dolgot :S
2012. júl. 10. 12:47
 5/6 anonim válasza:
Igazából nem tudom. Én bwin-t használom már sok-sok éve, komolyabb gondom sose volt vele. Ha ezek közül akarsz mindenképpen választani akkor UNIBET vagy BET365 :) Egyébként a be- és kifizetés átutalással is max 2-3 nap volt nekem, mikor még nem tudtam kártyával fizetni. Most az új szabályokkal talán ez még hamarabb is megtörténik.
2012. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. júl. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!