Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van ez? Félek a horror...

Mért van ez? Félek a horror filmektöl, de ha nézem kiváncsi vagyok rá h mi történik, de ezt takaróval teszem h néha-néha eltakarjam a szemem. és ezután mindig rém álmom lesz mit csináljak hogy ne féljek? Ezektől a filmektől ugy szeretném nézni.12/f.

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a megoldás. Nem kell nézni. Sem hallgatni. Szóval ne nézz horrorfilmeket!


Majd, ha kinőtted a félős korszakot, akkor majd megnézed azokat a filmeket, amire kíváncsi voltál és rémálmok sem fognak gyötörni. A filmek nem mennek sehova. Itt lesznek més jó pár évig a világhálón.

2012. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évesen inkább nézz minimaxot még.
2012. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerinted miért van ott a 18-as karika?
2012. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem is az a gond mert a bátyámal meg merem nézni, csak az a baj hogy ő meg azzal ijezget hogy mikor alszok elkap az, aki bújt aki nem című filmböl a szörny és azért van rémálmom olyankor félek aludni És egyépként utálom a thillert,akció filmeket mesét meg nem engedd nézni a báttyám mert azt mondja lányoknak való mindig azt kell nézni amit ő.
2012. júl. 11. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te nem szereted ezeket a filmfajtákat, és ne ijesztgessen ilyen dolgokkal, mert téged ezek komolyan bántanak. Biztos meg fogja érteni. Amíg nem szólsz neki, addig ő azt hiszi, hogy ez így oké, ezek téged nem zavarnak.
2012. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. ilyen idős koromban szoktam rá a horrorfilmekre. 16éves koromig néztem kb. Utána nem nagyon, de addig szinte mindent, amiről csak hallottam. Most, 21évesen ott tartok, hogy néha félek kimenni wc-re, mert beparázok, a sok horrorfilmnek köszönhetően..Lehet, hogy más nincs így vele, de biztos, hogy nem hiába van ott a karika, és attól, hogy van melletted egy nagyobb, még nem kéne megnézned, de te tudod. Vagy ha nagyon akarsz nézni, akkor utána mindenféleképpen nézz meg egy vígjátékot, hogy elfelejtsd a horrort:)
2012. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már mondtam neki de meg sem halgatott csak tovább ijezget:( volt már olyan mikor bezárt a sötétbe majdnem szivbajt kaptam, a barátaival meg röhögtek mit csináljak keressem meg a gyenge pontját??? leégesem a csaja elött? vagy mennyek neki és verekedjünk össze? most már télleg le állok a horrol filmekkel:) egyépként is miatta vagyok ilyen félös mert mikor nem mertem megnézni a horrolfilmeket, azzal cikizett hogy ö 12 évesen ezeket már egyedül nézte stb... miért csinálja ezt, utál engem??? nem ártotam neki semmit.!!!!!
2012. júl. 11. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy utál,csak kemény csávónak akar nevelni téged is:) minden nagyobb testvér szerintem ilyen..fiúba..
2012. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké kösz a válaszokat!
2012. júl. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!