Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetedikes vagyok és jó vagyok...

Hetedikes vagyok és jó vagyok töriből, irodalomból és nyelvtanból. Szeretem az állatokat viszont bioszbol csak gyenge ötös vagyok. Szerintetek mi legyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 22:54
 1/5 x) ***** válasza:
Keress egy jó gimnáziumot. Rengeteg időd van még eldönteni hogy milyen pályát akarsz magadnak. Remélhetőleg mire leérettségizel lesz egy elképzelésed arról hogy hogyan tovább. Korai még biztos döntést hozni. :)
2012. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehénpásztor.
2012. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimnázium. Plusz tanulj valamilyen idegen nyelvet is.
2012. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm
2012. júl. 12. 12:15
 5/5 anonim válasza:
Elmeletileg en mar 4 evesen allatorvos akartam lenni, szoval en mar 11 eve ugyanaz akarok lenni :D viszont csomo ismerosom van aki azt mondja h legtobb ember meg 16-17 eves koraban se tudja mi akar lenni... Ne aggodj, meg boven van ifod eldonteni mi akarsz lenni, jo dolog h sok minden erdekel. Nalunk ugy van h 11.tol van fakultacio min2 targybol.szoval meg akkor se kell eldontened mi akarsz lenni, csak bejelolsz 2 v tobb dolgot ami erdekel (mondjuk hasznos ha elotte atgondolod :D) es csak egyetemi felvetelinel kell tudnod biztosra h mi akarsz lenni
2012. szept. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!