Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biológia alapszakra szeretnék...

Biológia alapszakra szeretnék jelentkezni. Van -e lehetőségem rá az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Sajnos 2004 -ben levelezőn tettem le az érettségit, betegség miatt és kettessel. Ráadásul angol nyelvből sem kellett érettségizni.

Biológiát nagyon szerettem. Tudna nekem valaki abban segíteni, ha letenném biológiából az emelt szintű érettségit, akkor lenne-e annyi pontszámom, hogy felvegyenek?



2012. júl. 12. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam! Van -e lehetőségem a felvételre az alábbi feltételek mellett? :)
2012. júl. 12. 16:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Érettségizz még eegy nyelvből vagy a nyelvvizsga( 28 pont) emelt érettségiért 50 pontot kapsz. Számold ki a felvi.hu-n. Ennyiből lehetetlenség kiszámolni, még a duplázást sem. :/
2012. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 polarbeer ***** válasza:
Az neked jó lehet, hogy bioszból nem kötelező érettségizni, a felvételi tárgyaid lehetnek pl. a matek és az infó is. De tényleg a felvi.hu-n számolgass!
2012. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!