Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Betörtem a szobám ablakát, de...

Betörtem a szobám ablakát, de csak a külső része tört el, de az teljesen, borzalmasan néz ki. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Borzalmasam néz ki, de arra gondoltam, ha kiszedegetném, akkor nem tűnne fel mi történt. Nem akarom, hogy anyukám meglássa, mert most lesz a szülinapja, én meg így tönkreteszem ezzel, tiszta szar vagyok, meg alattunk is megvannak veszve, hogy mi történt, tökre elegem van már mindenkiből, utálom az életem, és most megcsináltam azt a részt, ami a hab a tortán. :S
2012. júl. 12. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint két réteg van és az egyik tört el, vagy hogy? Mert azt mindenképp ki kell cserélni. Nem hiába van két üveg... Egyszer akkor is észrevenné ha nem mondod el, az még rosszabb lesz. Inkább próbáld közölni minél hamarabb.
2012. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mond el nyugodtan, jobb lesz...csak mutass megbánást is..na meg nem te, hanem az üveg fogja őket jobban érdekelni...


Egyszer én is pont anyukám születésnapján törtem ki az üveget a szeme láttára egy nagy gumi "kenguruval"(labda minek van 2 "füle", azaz fogója és lehet vele ugrálni) ..úgy hogy azzal kőröztem a kezemben..vannak nálad cikisebb emberek is:)

Sok sikert!Fő az őszinteség!:D

16/L

2012. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és ki ne szedegesd, még megvágod magadat aztán meg azért lesz a balhé..várd meg anyudat!:)
2012. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!