Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság csak a külső számít?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiú(tisztelet a kivételnek)csak azt figyeli egy lányon,hogy hogy néz ki.Csak az számít,hogy milyen ruhákba járok,milyen a sminkem,hogy tökéletesen be van-e lőve a hajam,meg ilyenek.Az nem érdekel senkit hogy mi van belül...Az viszont nagyon fontos,hogy jó s.ggem van-e,meg hogy mekkora a mellem.Szánalom ez az egész,és nem tudom felfogni,hogy miért ilyen felszínes az összes fiú.Aki tud rá értelmes magyarázatot,az legyenszíves írjon!am egy 13 éves lány voltam.:)

2012. jún. 26. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hazudni, nekem is számít a külső, de amíg a többi fiúnak a vékony izmos lányok tetszenek, nekem épp a duci, párnás pocijú lányok tetszenek!
2012. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem a smink tök felesleges, mert elfedi a valódi természetes szépséget! :)
2012. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nézem a külsöt, de a belsö nekem fontosabb...
2012. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te korosztályod még nagyon éretlen. Ez a válasz a kérdésedre.

Első válaszolót meg felpontoztam.

2012. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart. Legalábbis normális esetben, bár van, aki el sem jut a belsőig, mert nincsenek ilyen igényei. De ne általánosíts, bár valószínűleg túl éretlenek azok a fiúk, akikről írsz.
2012. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
általában a fiúk úgy itélik meg a lányokat hogy a külső számít...tapasztalat...a barátnőmet azért utálják a legtöbb fiú mert külselye nem, igen jó milyen az aklata, illata...stb engem addig utáltak az osztálytársaim mert vele nagyon jóba voltam de hirtelen összevesztünk elkezdtem barátkozzni a többiekkel megkérdeztem, h mit gondolnak róla és azt mondták veled semmi bajom nincs csak vele.Szegénynek csak én voltam a legjobb barátnője...de már nem igazán vagyunk azok.Úgy, hogy te csak add önmagadat majd kikéred a véleményt tőlük...
2012. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!