Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer valaki online (ingyenes)...

Ismer valaki online (ingyenes) lelkisegély nyújtó oldalt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem, itt is érdemes kiöntened a lelked. A sok vadbaromság közt néha ritka bölcs válaszok is születnek.
2012. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Javaslom a fentiekben megadott címen keresd és biztosan segítségre találsz. Gyakorta végzek segítséget bajba jutott embereken és úgy érzem, hogy egy hosszabb beszélgetés,amikor az ember megszabadulhat gondjaitól, bánatától,amit ismerősökkel nem szeretne megosztani,úgy itt lehetőség van rá.Tudom egyszer régen engem is nagy bánat ért, nem akartam senkihez fordulni, a fenti oldalak egyikén találtam meg azt a személyt,akinek még ma is gyakran kikeresem és elolvasom a hozzászólását és tanácsát. Olyan szinten helyre rázódtam,úgy menet közben,hogy soha nem fogom elfelejteni a segítségét!Biztos vagyok benne, ha újra gondom lenne, megkeresem és neki leirnám, úgy személytelenül,nem is tudtuk egymásról,hogy kik vagyunk, de segítettünk egymásnak ill. rajtam!
2012. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!