Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 éve volt szívműtétem van...

1 éve volt szívműtétem van egy hosszú heg testemen titeket zavarna ez strandon?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és eléggé zavar. Ti lemennétek így strandra? Plusz nyaralni és mennénk tengerre de így nem tudom mi legyen régen szerettem nagyon.


És ha láttok ilyet titeket zavar?


2012. júl. 13. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi para,nem gáz,ne zavarjon,strandolj nyugodtan.
2012. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már azóta van ilyen hegem, mióta az eszemet tudom, mert nekem pár napos koromban volt szívműtétem. Régebben volt, mikor engem is zavart, de mostmár nem. Ha másnak látnék pl. strandon, az sem zavarna.

Strandolj, nyaralj, szórakozz nyugodtan!

2012. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én simán járok strandra, és ha másnál látnék ilyet, legfeljebb azért bámulnám meg, mert elcsodálkoznék, hogy másnak is van ilyenje. (Mondjuk engem idegesít, ha az enyémet bámulják.)
2013. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brigii24 válasza:
Hugimnak is van szívműtèses hege mert 7hónaposan megműtöttèk.. 11 èves fejjel pont nem èrdekli hogy ki mit szol hozzá...szerintem neked se kène ezen kattognod..! ;)
2014. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!