Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok ilyen idézetet?

Írnátok ilyen idézetet?

Figyelt kérdés
barátnőmnek kellene, amely arról szól, hogy köszönök neki mindent, hogy mindig mellettem áll, segít, támogat stb.. köszönöm!:)

2012. júl. 14. 11:25
 1/2 anonim válasza:
Köszönök neked mindent,hogy mindig mellettem állsz,segítesz,támogatsz,stb...szívesen!:)
2012. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a barátaid mondják ki az igazságot, amelyre szükséged van ahhoz, hogy elviselhetővé váljék az életed.


Francine du Plessix Gray


Igazság


18


Egyik legfőbb gyönyörűsége az életnek a barátság; s egyik legfőbb gyönyörűsége a barátságnak, hogy van oly emberünk, kire valami titkot rábízhatunk.


Alessandro Manzoni

6


Mindnyájan más egyéniségek vagyunk, mást hozunk magunkkal, és így szövődik köztünk barátság.


Debbie Macomber


Egyéniség


22


A barátságot fel lehet építeni, csak meg kell találni a közös pontokat, közös érdeklődési kört, olyat, amit együtt tudnak folytatni. Két ember újra közelebb kerülhet egymáshoz, újra barátok lehetnek és helyreállíthatják a kapcsolatukat, mert amikor erősödik a barátság, együtt nő a szeretet érzése is.


Adam J. Jackson

27


A tudat, hogy barátai vannak, akik minden áldozatra és kockázatra készek érte, enyhítette izgalmát, majd meg is szüntette egészen.


Szabó Magda


Bizalom


18


Nekem arra van szükségem, aki tengerre nyíló ablak, nem pedig tükör, amely unos-untig csak engem mutat.


Antoine de Saint-Exupéry


Önismeret



Nem az a fösvény, aki nem teszi magát tönkre ajándékozással, hanem az, aki nem adja cserébe saját arcának ragyogását a te adományodért.


Antoine de Saint-Exupéry

2012. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!