Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vásárolok a Tesco-ban,...

Ha vásárolok a Tesco-ban, mindent fizethetek Erzsébet-utalvánnyal, vagy csak élelmiszert vehetek rajta?

Figyelt kérdés
Elsősorban Marcali, Nagyatád, Kaposvár Tesco-s tapasztalatok érdekelnek. Volt olyan akinek azt mondták, hogy nem fogadják el, mert nem csak étel van benne?

2012. júl. 15. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom sokkal szigorúbban veszik, mint a korábbi utalványokat, csak ételre lehet váltani, alkohol, cigi kizárva.

De mivel idén nem kapunk utalványt :(, így még kipróbálni nem tudtam.

2012. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Függ attól is, hogy a pénztáros milyen, vettem már rajta úgy, hogy ételt meg cigaretta is volt benne, miegymás... Ha van közte étel nem szólnak be, ők sem akarnak azzal szarakodni.
2012. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott legtöbbször csak élelmiszerre már.

Az ERZSÉBET utalvány egy nagy sz...

Megalázó még ,ahol lehet is fizetni vele ahogy válogatják

,hogy mit vehet belőle az ember.

Nevetséges , hogy még egy üdítőt vagy kekszet sem fogadnak el vele.

Nem jó kedvében vásárol vele az ember inkább adnának rendes fizetést akkor nem kellenének ezek a jegyek, amivel csak a gyártó jár jól.

Mi lesz ha a családi vagy a segélyek egy részét is ebben adják még egy pelenkát vagy szappant se vehet az ember.

Szégyen aki ezeket kitalálja.

2012. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!