Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S ugye nem jelentheti...

S. O. S ugye nem jelentheti fel a baratom?

Figyelt kérdés

anyam hulye,es kiakadt a baratomra,ugyanis megtudta hogy lefekudtunk..

a baratom most toltotte a 21 evet,en pedig 17 es fel eves vagyok,januarba toltom a 18at,ugye nem jelentheti fol,ha en is akartam? 7honapja vagyunk egyutt



2012. júl. 15. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:

es meg annyi hogy en romaniaban elek,es itt milyen torvenyek vonatkozhatnak rank?

LEGYSZI TENYLEG CSAK AZ IRJON IDE VALASZT AKI 100%-OSAN BIZTOSRA TUDJA,AKI UGYVED ROKONOKKAL,BARATOKKAL RENDELKEZIK VAGY MAGA IS AZ..elore is koszonom!

2012. júl. 15. 13:47
 2/10 anonim válasza:
Mi honnan tudjuk, hogy fel akarja-e jelenteni az anyád a barátodat? ITT SENKI SEM GONDOLATOLVASÓ!!!
2012. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
el akarja jelenteni.. de a birosag elitelne? mert meg nem vagyok nagykoru,de ha en is akartam akkor ugysem itelik el..nem?
2012. júl. 15. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem egy román oldalon kérdezed ezt meg? Mi honnan a búbánatból tudjuk, hogy mik a törvények a szőröstalpú országodban? -.-
2012. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
"Szőröstalpú"!!!!!! XDDDDDDD
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
te idi*ta degener*lt balf*sz,le merem fogadni hogy jobban tudom a magyarok tortenelmet mint te,pedig en erdelyi magyar vagyok te hulye,es ide ne irj ha nem tudsz segiteni te barom!es ha ertelmezni se tudod a kerdesem
2012. júl. 15. 14:02
 7/10 lekváros tészta ***** válasza:

gondolom nem jelentheti fel..

de mit tudom én.. szerintem ugyanúgy van mint itt.

2012. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
itthon 14 ev a alatti gyermekkel torteno szexualis kozosules buncselekmenynek szamit, meg ha az illeto bele is egyzett. 14 ev folott csupan ha eroszak tortent, akkor van kaki a palacsintaban. gondolom Romaniaban sincs mashogy, de a helyedben azert atneznem az erre vonatkozo szabalyokat.
2012. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kaki a palacsintában! XDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81 szazalekos, neked nagyon megerte a kerdeshez kommentalni, lathatoan jol szorakozol.
2012. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!