Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar tulajdonú cég (nem...

Roadway07 kérdése:

Magyar tulajdonú cég (nem svájci) keres dolgozni akaró munkatársakat a X. kerületi irodába. Feladatkör: Új ügyfelek megkeresése, orvostechnikai eszközök értékesítése. Nem ügynöki munka. Valaki járt már náluk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fölöslegesen nem utaznék fel, ha jutalékos ügynöki munkáról van szó.
2012. júl. 16. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

" Új ügyfelek megkeresése, orvostechnikai eszközök értékesítése. Nem ügynöki munka."


De ez pontosan ügynöki munka. Menned kell minden orvosi rendelőbe, kórházakba,gyógyszertárakba,és egyéb hasonló helyekre,ahol reklámoznod kell az adott termékeket..

2012. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amit biztosítunk:

-Magas kereseti lehetőség kezdő (150 000 Ft)

-Heti fizetésű rendszer

-Folyamatos át-tovább képzés

-Előre lépési lehetőség


Ebből akkor mi igaz? Voltál náluk állásinterjún? Vannak személyes tapasztalataid? Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 16. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

nem orvostechnikai eszközök értékesítésénél voltam,hanem más témában,de szinte szóról szóra ezt írták ,mondták..Amikor szóba is hoztam a beszélgetésnél hogy szerintem ez ügynöki meló,még fel is voltak háborodva,hogy nem az.

De ettől függetlenül,menj el,és beszélj velük..Ha ott vagy úgyis megtudod ügynöki meló vagy sem.

2012. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!