Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit választanátok ha muszáj...

Kit választanátok ha muszáj lenne? Pasidat akit nagyon szeretsz vagy a legjobb barátnődet akit szintén szeretsz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Válaszd mind a kettőt. Nincs olyan opció hogy le kell mondani valamelyikről is a másik miatt.
2012. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítani nehezebb. Ha tényleg igaz bnőd van, nem fogja kérni, h szakíts a fiúddal.
2012. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy pasim még sok lehet, és a barátnőm mindig ott lesz ha nem lesz már pasim..:/
2012. júl. 16. 19:46
 4/8 anonim válasza:
válaszoddal megadtad a választ :) (kaphatok +-t ? :) )
2012. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aha. És mi van, ha bnőd bepasizik, és nem téged választ?

Én a pasim választanám.

2012. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igaz jó mnehéz:/ vagy mindegyik vagy senkiii
2012. júl. 16. 21:07
 7/8 anonim válasza:
Én jártam így sajnos, hogy választanom kellett a pasim meg a legjobb barátnőm között... A pasim egy önző barom volt és választás elé állított engem, de nem ez a lényeg. Én a barátnőmet választottam, mert a pasim ha igazán szeretett volna nem kényszerített volna választás elé. A barátnőmnek van pasija sőt már gyereke is és mégis szakít rám időtt :-)
2013. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyzetben.Valamelyikük választás elé állított,ha igen melyikük és milyen indokkal? Attól is függ pasim mióta van velem,és a barátnőm mióta? Melyiküket tartom megbízhatóbbnak? Valamelyikük árult már el? Ezektől mind függ,de alapból a pasimat.
2013. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!