Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sérült személyigazolvány...

Sérült személyigazolvány cseréjéhez kell valami extra dolgot vinni?

Figyelt kérdés

A 10 éves unokatesóm, ketté törte, vagyis van egy nagy repedés a közepén - kb. egy fél centi tartja össze a személyigazolványomat. Csak elég bevinni az okmányirodába, hogy sérült és cserélik is? (Időpontot kérek persze)

+ A fizetés, hogy megy? Ott kell fizetni? Ha igen, akkor lehet kézpénzben?



2012. júl. 17. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az okmányirodában jelzed az igényedet. Rögtön adnak egy ideiglenes igazolványt, amihez ott a helyszínen készítenek digitális fotót. Ökmányirodákban , általában nincs pénztár , (de ez változhat) a 2-3 ezer Ft-ról szóló csekket visszaviszed. Kitöltöd az új szig. igénylő nyomtatványt. Megadod a mobilszámodat, majd várod ,hogy sms-ben értesítsenek.

Apróbb eltérések lehetnek, de az eljárás nagyjából így néz ki. Egy hónapja csináltam végig, onnan tudom.

2012. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszodat. Ment a zöld kezecske. :)
2012. júl. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!