Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! 1 csomag tena lady...

Kismamik! 1 csomag tena lady extra (30db-os) és 1-2 csomag always éjszakai betét elég lesz szülés után? Nem akarom túlzásba vinni a bevásárlást, de azt sem szeretném, ha kevés lenne.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 14:18
 1/9 anonim válasza:
Elég lesz, de always-ből inkább 2, vagy 3
2009. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel elég lett volna, a második hét végétől már szinte csak tisztasági betétet használtam, és előtte sem ömlött a vér, csak mint egy erősebb menstruációkor. De ez egyénenként eltérő lehet. A kórházba mindenképpen elég lesz, később pedig, ha mégis kellene még, ráérsz megbízni valakit a bevásárlással.
2009. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
PERSZE,ELÉG LESSZ!FÖLEG A KORHÁZBA IS KAPSZ MAJD!
2009. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Szia

Szerintem elég

Én fél kg vattát és mullapot vittem meg 1 csomag always betétet de a betétből kb 2 db-t használtam el mert nagyon nem volt jó benne ez mind elég volt 4 napra

2009. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Én amondó vagyok, hogy inkább legyen plusszba, mint futkosni kelljen utána, ha elfogy!
2009. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, a sokkal erősebb vérzés azért nem tart nagyon sokáig. A szülés után 10-12 nappal nekem napközben már elég volt a normál korábban használt betét, esetleg éjszakára kellett vastagabb.
2009. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen ez eddig jó, de vegyél valami vékonyabbat is és még tisztaságit, mert amikor már lehet akkor nagyon jól esik áttérni minél kényelmesebbre
2009. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Nekem a tena nem jött be, az alwaysból vittem 3 csomaggal. Az jó volt.
2009. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem elég lesz egyenlőre. Érdekes, nekem az első szülésnél sokkal tovább tartott és többet véreztem, mint a másodiknál...sose lehet tudni kinek mennyi és milyen hosszú lesz.
2009. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!