Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek, hol...

Van valami ötletetek, hol próbálkozhatnék, hová írhatnék ezután?

Figyelt kérdés

Önkéntesként "dolgoztam" ezidáig egy portálnál, mint újságíró.

Meg is jelentették 32 cikkemet,most viszont történt egy malőr: elismerem, én hibáztam, mea culpa, mea culpa, kérlek benneteket, ne dorongoljatok le miatta.


Szóval elvállaltam egy cikk megírását, viszont időközben közbeszólt a tényleges, pénzt fizető munkám + egy kisebb baleset is a szememmel(ebből időközben szakorvosi segítséggel kigyógyultam, bár valamikor még egy nagyon alapos,pár órás vaksággal is együttjáró kivizsgálásra még vissza kell mennem)- ezt pedig a főszerkesztő nem értette meg.


Van ötletetek hol tudnám folytatni? Minden ötletre nyitott vagyok, mindenhova küldök szakmai önéletrajzot, amúgy végzettségemet tekintve angol és olasz nyelvű tolmács-szakfordító vagyok, ebből élek.


De szeretném a hobbymat is folytatni. A bloggal az a bajom, hogy nincs pénzem arra, hogy saját domainen csináljam,úgy meg csak akárhogy nem akarom, szeretem, ha kapok az írásaimról értőbb embertől (is) visszajelzést...



2012. júl. 17. 09:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és igénylem azt is, hogy valaki az írásaimat átnézze, mielőtt kikerülne élesbe,én erre nem tudok embert felkérni, foglalkoztatni(ingyen meg senki nem teszi meg)ez pedig egy blogon nem megoldható.
2012. júl. 17. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
A blog nem olyan rossz, ha igazán eredeti. Jó az a szokásos blogolós helyeken is.
2012. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, csak ott nem kapom meg,amit szeretnék...

Abba nem akarok energiát fektetni, hogy felfuttassam.

Fizetni meg ennek marketingeléséért nem tudok senkinek...

2012. júl. 17. 11:21
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval lótuszt se ér a legjobb blog se, ha nem promózom folyamatosan... ha nem tudnak róla... erre pedig se pénzem nincs, hogy megfizessek emiatt egy embert, se erőm, energiám, időm nincs, hogy magam csináljam...
2012. júl. 17. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát van egy hobbid, de nincs se energiád, se időd, hogy csináld. Hát akkor? :)
2012. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!