Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ismerősöket...

Hogyan lehet ismerősöket szerezni? 21L

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Suli, munkahely, facebook, közösségi oldalak... jelölj be pár embert, levelezz velük, találkozzatok sTb... Sokféle képen lehet ismerősöket, barátokat szerezni.. érdeklődj a hobbijuk iránt, meg ilyenek.
2012. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
annyi de annyi ilyen kérdés van itt... bezzeg ha valakire ráírok akkor lerendez 1szavas válaszokkal...
2012. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesco gazdaságos ismerősök.
2012. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen a kérdező. Ha visszahúzódó, szürke egér, akkor nehezebben fog menni, ha más körökben akar mozogni.


Tudom, hogy komolytalannak tűnik a válasz, de egy nőnél egy kis turbózás sok sok ismerőst tud felhajtani. Szilikoncici, merészebb ruha, stb.

2012. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogymár azt javasoljátok neki, hogy csináltasson szilikon mellet.
2012. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó vagyok, de nem vagyok szürke egér. Nyomulnak rám a pasik, de belőlük nem lesznek ismerősök, mert én hiába haverkodnék velük, ha többet akarnak, nem kell nekik a haverságom. Én meg nem pasit akarok most, hanem csak barátokat, haverokat, akikkel el lehet járni ide-oda.
2012. júl. 17. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor babám legyél közösségekben, neten vagy élőben. Mi érdekel? Utazás, bélyeggyűjtés, olasz nyelv, akármi. Van már mindenre egy csomó csoport. Persze ott is nyomulni fognak, de nem mindenki. :)


Egyébként nem ismersz fel?? Én leszek a legjobb fej haverod, miután megismertük egymást. :)

2012. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!