Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemistaként, hogy tudok a...

Egyetemistaként, hogy tudok a szakmából (környezetmérnök) ismerősöket szerezni? Dolgozó mérnököket megismerni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy hol szedhetek össze olyan ismerősöket, akik már dolgozó mérnökök? Mégse mehetek be egyetemistaként egy céghez és elhívni a mérnökurat egy sörre. Ötletek?


Mr. B


2011. aug. 9. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is környezetmérnök leszek. Konferenciákra kell járni, érdeklődni kell nagyon a dolog iránt, esetleg tanárok révén. Jobbat én sem tudok.
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van reményetek? Megéri erre a szakra jelentkezni?
2012. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most végzek, mert 1 évet csúsztam. Mi annon 90-en kezdtük, kb a mi évfolyamunkból kb 40 ember diplomázott le és egy kezemen meg tudom számolni hánynak van munkája a szakmában. Vannak akik MSc-re mentek, de panaszkodnak mert nem tanulnak sokkal többet, gyakorlatot sem kapnak, majdhogy nem ismétlik a BSc-n tanultakat.
2012. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elhelyezkedni.
2012. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most végeztem... elhelyezkedési esély 0. Főleg gyakorlat nélkül, ami csak pár embernek adatik meg. Mindenütt mondogatják, hogy így mérnök úgy mérnök, tessék most mérnök vagyok és nem kellek sehova. Gépész, villamos, infós végzettséggel sokkal előbb lesz munkád, mint környisként.
2012. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!