Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet jelenteni, hogy...

Hol lehet jelenteni, hogy visszaélnek egy Kabulban szolgáló amerikai katona adataival és fényképeivel? Szeretném megvédeni.

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak akkor ha megbizonyosodtál róla, hogy az USA törvényei alapján visszaélnek az adataival, akkor jelentsd az USA magyarországi nagykövetségén és ők majd intézkednek (feljelentést tesznek ha tudják konkrétan kinek az adataival élnek vissza). Az FBI-hoz semmiképpen ne fordulj mert oda eleve csak amerikai állampolgár tehet bejelentést és egy ilyen dolog nem is szövetségi ügy.
2012. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne, hogy mi történt, mert nekem is írt egy amerikai katona, vagyis annak adta ki magát, egyértelműen fake profillal, Kabulból... és keresgettem a neten és találtam arról az illetőről egy másik profilt, és tök olyan volt, mintha visszaéltek volna azzal a profillal...... de lehet, hogy csak a katonák szórakoznak, vagy valaki más szórakozik így.... Kíváncsi vagyok, hogy mi a te sztorid?!
2013. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sztori ugyanaz, itt a lista "csak" egyetlen ember fotóinak visszaéléséről szóló kamuprofilokkal:

[link]

Kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e valamit elérni, mert nekem is célom, hogy ne legyen több ilyen, nagyon megkedveltem a fotón szereplő férfit, és nem szeretném, ha ez megismétlődne.

2017. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!