Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha 13 évesen...

Szerintetek ciki ha 13 évesen szeretem a Winxet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretem a Winx clubbot. Régebben is szerettem(8-10 éves koromban, de tegnap újra megszerettem. Szerintetek ez nagyon égő?? 13/L

2012. júl. 18. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít hogy mit gondolnak mások? Ha ezt szereted akkor ezt szereted!
2012. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem kimaradt. De pl. mai napig nézek meséket: Phineas and Ferb, ha ma leadnak egy rész nosztalgiaként megnézek egy Totally spies(született kémek, malibu egyetem) akkor azt is szívesen megnézem...


11-kor ig: De menő ez-meg az a mese


12-15-kor ig: Pfuu..én azt már nem nézem...


16-tól : Jajj azt a mesét én is néztem:D<<<--- kb ilyen a gondolkodás általában...


Amúgy szerintem nem gáz, jópofa meséket meg lehet szeretni akárhány évesen is:)

16/L

2012. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Winx Club kb pont a te korosztályodnak van kitalálva. Egyébként meg kit érdekel, hogy mások cikinek tartják-e, ha szereted, nézd csak :)
2012. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én én kicsi pónimat nézek a neten magyar felirattal, mert a minimaxosnak nagyon rossz a szinkronja.



13/L

2012. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nem, én pont ugyanígy vagyok, csak én 13 leszek nem vagyok :)
2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A winx culban vannak azok a jopofa tünderek, mert azt imádom nagyon jo mese regen Bulom volta kedvencsem, most Lejla, Teckna köztök a legcsinosbb, Musa a leghelyesebb arc, Fulrának a legjobb a termeszete, is hát Stella a Divat virús más szoval ö a mindig a legutols divat szerint öltözik, stilusan, Roxyit nem ismerem anyira de ö is jopofa, en amugy bulra kegyetlenül hasonlitok max a hajam szine nem, az inkább a Fulorájera


Is egyetaln nem ciki en 14/l

2013. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ui.:még babájim is vannak
2013. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szemmi ciki nincs benne a winx club a lányoknak és fiúknak egyaránt ajánlott. Én fiú vagyok 13 éves és nézem a winxet és Bloom a kedvenc tündérem. :-)
2015. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kecske $ajt válasza:
A hatodik évad megtévesztő, és a UPC leírása szerint 6 éves korosztálynak van kitalálva, de ez egyátalán nem igaz. Én is fiú vagyok és 3. osztály óta szeretem a Winxet, az osztálytársaim cikinek tartják de én engem nem érdekel. Jó a zenéje, vicces a történet, egyébként a szereplők a 6. évadban 21 évesek, korosztály: 6 vagy 7-ameddig akarod
2015. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én ovis korom óta szeretem őket és már 14 éves vagyok 1-3évad mind megvan és rajongok értük.
2016. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!