Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A whisky cola férfi ital?...

A whisky cola férfi ital? Tényleg ciki, hogy nő létemre szeretem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Régen sokat ittam én is belőle,soha nem szerettem a nőies italokat.
2012. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki . Azt igyál amit szeretsz . manapság már a nők is szivaroznak és ez sem ciki. Ha úgy dolgozunk mint a férfiak akkor más területen se különböztesék meg a nőket..
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Én is megiszom. Inkább mint a tejszínes ragacsokat. Hát volt már rá példa, hogy szórakozóhelyen tequilat kértem a fiú, aki meghívott kókuszlikőrt. Na az ciki volt (nekem) :)
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem ciki, de szerintem kólával nagyon gagyi keverni a jobb italokat, rossz ízlésre vall. Mondjuk a legalja az a boroskóla. Szerintem sokkal egyedibb, ha külön-külön kéred ki, így át sem tudnak verni, mint az a legtöbb szórakozóhelyen szokás.
2012. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Phoney ***** válasza:
82%
Egy édes, 10–20%-os italt szerintem eleve nehéz lenne határozottan férfi italnak tekinteni:)
2012. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,akkor megnyugodtam :)

Amugy külön külön szoktuk kérni,nem egybeöntve colával:)

2012. máj. 14. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az se ciki, hogy ő likőrt kért, te meg tequilát, én is szeretem férfi létemre a likőröket, meg a vermutokat is, és ha célom nem a berúgás akkor én is gyakran iszok azt, de ha kicsit komolyabban nekiesek a piálásnak akkor általában vodkával, whiskyvel, vagy Jägerrel indítok.
2012. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem férfi ital. Inkább elcsépelt.
2012. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze nem az ciki hogy likőrt kért, azt szereti. Csak kellemetlen volt hogy nő létemre az erőset kértem. Probléma nem volt belőle mert csak nevettünk. Mindenki mást szeret. Kérdező ha te a whisky colat szereted akkor természetes hogy azt iszod.
2012. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A whisky , az a férfi ital , nem pedig a whisky cola. Nem mondom,hogy nem ittam még cola-val meg kb. 20-ből egyszer fordul elő. Én már voltam úgy csajjal,hogy egymás után ittuk üvegből a tiszta whisky-t ,és egyáltalán nem az a fiús csaj volt :D tehát szerintem ha cola-val iszod,azzal nincs semmi gond,bár tény,hogy egy likőr vagy egy pezsgő vagy bor nőiesebb.
2012. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!