Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha textilből varrok egy fiú...

Ha textilből varrok egy fiú babát, annak hogy tudok rövid hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Ráadásul olyan haj kéne, ami felül szőke, alul pedig barna vagy fekete. Valami ilyesmire gondoltam: [link]

Vagy több szőkével. Szóval hogyan kell rövid hajat csinálni a babának?



2012. júl. 18. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Színátmenetes fonatlat vegyél. Nagyon pici öltéssel szálanként kell felvarrni. Persze ha nem játéknak lesz, akkor mondjuk két szálat is varrhatsz egyszerre.
2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogyan tudnék színátmenetes fonalat használni. Elfelejtettem említeni, hogy egy igen nagy, másfél méteres babáról van szó.

És az említett eljárás eredményeként a babának eláll a haja, vagy a fejéhez simul? Nekem előbbire lenne szükségem.

2012. júl. 18. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni színátmenetes fonalat.

Nem találtam jobb linket de például ilyent.

[link]


Baba haj varrásra keres rá. én ezeket találtam.

[link]

[link]

2012. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Színátmenetes fonalunk nekünk is van, de azt nem tudom, hogyan érjem el vele a kívánt hatást.
2012. júl. 19. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Felvágod, úgy hogy felül a szőke alul a barna legyen vagy ahogy akarod, és úgy varrod fel,egy kicsit macerás de így lehet megoldani. Az elálló szálakat meg úgy, hogy teszel bele rövidebb szálakat is.
2012. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor eleve egyszerűbb két fonalat használni, nem?
2012. júl. 20. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
De úgy is lehet, persze.
2012. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!