Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kommentálnád? Csak ha érintett...

Kommentálnád? Csak ha érintett vagy! Találkoztam itt pár hozzászólással, amiből kiderül, hogy az illető nem tervez már semmi különöset az életében, ezért azt tervezi, hogy kilép belőle.

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mióta tervezed, és hogyan tennéd meg? Írhatnál pár szót, hogy mit valósítottál meg, mit nem, és miért hagyod az egészet a francba. :)


Sok ilyen ember van?


KÉREM, hogy MELLŐZZÜK a szokásos öngyilkosságos sárdobálást, vitázást vagy depizést, ezt a kérdést nem ezért tettem fel, ez a kérdés nem erről szól.


2012. júl. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már többször megfordult a fejemben. Először kamaszkoromban, akkor édesanyám úgy leordította a fejem, hogy azzal igencsak mélyen taposott a lelkembe, és úgy éreztem, jogtalanul. Ekkor nem terveztem az öngyilkosságot, ha ott nem vagyok észnél, rögtön le is ugrottam volna a 4. emeletről.


Második alkalommal barátnőmmel való szakítást nem bírtam feldolgozni. Pontosabban nem konkrétan magát a szakítást, hanem azt, hogy soha többet nem találkozhatunk, élőben nem beszélhetünk többet, csak interneten. Akkoriban nagyon szenvedtem, 4 hónapig terveztem öngyilkosságot. Először arra gondoltam, kést döfök a szívembe, később úgy gondoltam, biztosabb ötlet lenne a Tiszába ugrani, az gyorsabb halál, hiszen úszni amúgy sem tudok. Végül az exem "feloldotta a tiltásokat", emiatt nem vetettem véget az életemnek.


Most élem a 3. olyan időszakomat, amikor ismét azt tervezem, hogy véget vetek az életemnek, ez immár össz-vissz 2 hete így megy. Születésem óta szegény vagyok és beteg. Sajnos hiába dolgozok idestova 3 hónapja, ez lényegében nem változott. BAR-listás lettem, a hitelintézet pedig 200 ezer Ft-ot követel tőlem. Rezsit, albérletet nem tudom fizetni, idők kérdése, mikor kerülök az utcára. Ezenkívül édesapám húsvét óta rám se nézett, húgomat nem engedik közel hozzám, a kisebbik öcsémet pedig karácsony óta nem láthatom, mert édesapám szerint túl érzékeny (idén lett 5 éves). A jövőm kilátástalannak látszik, munkahelyem bizonytalan. Barátnőm 1,5 éve nincs, pedig nagyon vágyom az igaz szeretetre. Hiába próbálkozom, minden lány elutasít. Ezen dolgok miatt akarok öngyilkos lenni.


Amit megvalósítottam az életben:

- fizika emelt szintű érettségi 4-es osztályzat

- saját futballcsapat, 8. helyezés a bajnokságban

- 2 éves kapcsolat egy lánnyal

- városi szimulátorversenyben 4. helyezés (101-ből)

- az igazgató mellett ballaghattam középiskolás koromban

- sakk diákolimpia egyéni 6., csapat-4. helyezés


Amit szerettem volna:

- kipróbálni magamat énekesként

- eljutni az Egyesült Államokba vagy Párizsba

- pókerversenyen részt venni

- egy jól menő vállalkozást vagy alapítványt működtetni

- versenyautóba ülni

- hullámvasútra ülni

- híresebb lánnyal járni

- egyszerre 2-3 lánnyal szeretkezni


Nagyjából ennyi (elnézést, ez hosszúra sikeredett).

2012. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én is ezen gondolkodom, bár sokkal jobb helyzetben vagyok nálad.

Rendben van az életem, és javítok rajta, de nem látom értelmét.

Nem vagyok szomorú vagy depis, egyszerűen csak befejezem, mert így látom jónak.

2012. júl. 18. 19:31
 3/4 anonim válasza:
Én akkor terveztem hogy öngyilkos leszek amikor egy nagyon kedves barátom meghalt, máig nem tudom feldolgozni hogy történhetett :(
2012. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na, élsz még? :O
2013. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!