Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná nekem írni...

Valaki letudná nekem írni Uchiha Madara (tobi vagy ki az) tervét, a Hold Szem tervet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

SPOILER

én csak annyit tudok hogy a tíz farkú be van zárva a holdba és a kiszabadításához kell a többi bijuu

2012. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor jól tudtam :D

Köszi szépen!

2012. júl. 19. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Hehe. Nekem meg inkább úgy rémlik, hogy valami olyasmi volt amit szépen szánkba is rágott Tobi egyik részben, hogy a korábbi tízfarkút amit szétszedett a hét (vagy hány) út bölcse régen kilenc számozott farkúra szépen összerakja, irányítása alá vonja és az erejét felhasználva genjutsut bocsát az egész világra (talán azért Hold Szem, mert a Hold közvetíti a genjutsut majd). Azt' öröm és bodogság, mindenki élhet, semmi háború és az élet szép mer' az lesz amit ő akar :D
2012. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen!

összegyűjti mind a kilenc Bijuut és a Tizedik Bijuu a Holdba van bezárva!

azt akarja feléleszteni és tényleg genjutsut bocsát ki mely által BÉKE lesz!

2012. júl. 20. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
asszem hat út van (sage of the six paths)
2012. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

[SPOILER]Fú én csak azt tudom hogy össze gyűjti a 1től a 9farkúig és aztán azzal a szobor segítségével feléleszti a tízfarkút akinek majd ő lesz a jinchuuriki-je és ezzel emberfeletti ereje lesz és képes lesz a hold segítségével a világra egy hatalmas genjutsut borítani.


~Bár szerintem ez tök jó lenne mert ha ő irányítja az embereket tényleg elkerülhetők lennének a háborúk...

Bár én Painel is egyet értettem..

Meg anno a Death Note-ból Kirával is.~

2012. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Holdba nem a tízfarkú (juubi) hanem Rikudou sennin zárta saját magát, mikor meghalt. A tízfarkú szét van szedve kilenc felé. Abból lett a 9 bijuu.
2012. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 KyuubiNaruto válasza:
Amikor először össze jött az 5kage és Tobi betört oda elmondta,hogy a hat út bölcse a10.rakú bijuu túl erős volt és szembe szált vele.De nem tudta legyőzni csak 9 külöb részre szte szét és igy alakutak meg a bijuuk 1-9ig,és nem a holdban van bezárva a 10.rarkú. Hanem ha újra össze és meg lesz a hold szeme és a holdra genjusut tud bocsátani és az meg az ebere és igy mindenki az irányitása allat van.
2013. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rikudou legyôzte a Juubi-t (10 farkú) és magába zárta, így ô lett az elsô Jinchuuriki. A halála elôtt 9 részre szedte, így jött létre a 9 bijuu. Rikudou holtteste van a Holdba zárva.
2013. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Igazából úgy van...

A hat út bölcse magába zárta a 10 farkút,de félt ha meghal akkor a 10 farkú kiszabadul és elpusztítja a világot.

Ezért halála pilanatában szétválasztotta a 10 farkú testét és chakráját/leklkét. A chakrájából/lelkéből lett a 9 bijuu.

A testét bedig felhajította az égbe; ebből lett a hold.

Tobi vagyis Madara azt tervezi hogy a 9 bijuu ból ujra alkotja a 10 farkút (ehez szügséges:rinnegan szem) és ugye bezárja a testébe,mert a 10 farku mivel a teste a hold nem ölthet alakot, de be lehet zárni egy testbe. Mint a többi azoknak is csak az ereje és a tudata van bezárva a jhinchurikijükbe. Mikor megszerezte a 10 farku erejés a holdra(10 farku teste) kivetíti a szemét ezzel genjutsu alávonva minden embert.

2015. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!