Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek "híres"? :D

SomaNagy996 kérdése:

Hogyan lehetek "híres"? :D

Figyelt kérdés
Mindig is foglalkoztatott ez a kérdés, hát felteszem :)
2012. júl. 19. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Bemész megasztárba és csinálsz valami hülyeséget...rögtön híres leszel


Vagy ha jól tudsz énekelni,táncolni akkor úgy lehetséges a hírnév...

Legyél politikus vagy bankrabló


Csinálj valami elképesztőt és küld be egy tv csatornához

Menj el színésznek


nekem ennyi jutott eszembe

2012. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az elsőhöz annyit tennék hozzá, hogy nem mindegy, hogy híres vagy hírhedt lesz az illetőböl... a hülyeséggel csak hírhedt lesz. kérdező tudsz énekelni? jól nézel ki?
2012. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A bűnözéssel lehetsz hirhedt...
2012. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ének tudásom az valami borzasztó :D Nem akarok nagyképű lenni, nem vagyok csúnya :) Remélem ez még nem számít nagyképűségnek :)
2012. júl. 19. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz magadról?
2012. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudom hogyan :D Ide hogyan tudom felrakni ? vagy hogy gondoltad ? :)
2012. júl. 19. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Lefényképezed magad telefonnal felteszed a gépre azután feltöltöd a képfeltöltés.hu-ra és a kép linkjét/címét bemásolod ide


lehetőleg látszon az alakod és az arcod is normálisan

2012. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak nagyongáz képem van de hát ... :D [link] Ez a kép kb két napja készült (az más kérdés hogy nem szívesen mutogatom :D szerintem érthető:D)
2012. júl. 19. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Úristen!!!

Javaslom,hogy fényképeztesd le magad szabadban.

A kamerával állj majdnem szembe és állj be olyan férfi modellesen valamint vigyorogj de ne fogas vigyor csak egy olyan "szexis" ,hívogató mosolyt


mert ez a kép,meg ez a helyzet nem előnyös se neked se a fénykép készítőjének mert rosszak a fény viszonyok.

Ha akarod privátba is küldheteda képet mert szerintem arról jobban meglehetne mondani,hogy érdemes lenne-e modellkedéssel foglalkozni

2012. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Thai Boxolok az orrom szanaszét megy minden egyes meccsen ... nemhiszem hogy a modell szakma a megfelelő :S
2012. júl. 19. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!